Şirketimiz hakkında

Tüm çabalarımızın, emeklerimizin odak noktasında hep siz oldunuz. Ve bu sayede devamlı büyüdük, faaliyetlerimiz, çalışma kapasitemiz sınır tanımaz hale geldi. „Dr. Arıbaş Trading“ olarak faaliyete başladığımız 1987 yılından bu yana, kullanılmış matbaa ve mücellit makineleri ticareti sahasında uluslararası düzeyde kapsamlı deneyimler kazanmış bir kuruluş gerçekleştirdik.


İsmi değişen şirketimiz ve yeni ünvanımız „Arıbaş Printing Machinery GmbH“ ile sizlere bundan sonra daha da kapsamlı bir şekilde mümkün olan en iyi hizmeti sunacağız! Şirketimizin kurucusu Dr. Nazif Arıbaş'ın büyük özen gösterdiği çalışma ilkeleri bundan böyle de faaliyetlerimizde bizlere ışık tutacaktır: Açıksözlülük, birliktelik ruhu ve güvenilirlik, hizmette süreklilik. Uğraşımızın yegane sebebi sizlersiniz. Bunun içindir ki sizin memnuniyetiniz, uğraşımızın her zaman odak noktasını teşkil etmiştir ve bundan sonra da böyle olacaktır. Hedefimiz, kazanımlarımızı korumak ve bunlara yenilerini eklemektir. iki neslin önderlik birikimi, yeni şirket çatısı altında yaratıcılık ve yeni deneyimleri biraraya getirmektedir. En modern iletişim teknolojisiyle çalışan genç, yüksek eğitimli ve işinin ehli beynelmilel ekibimiz, şirketimizin performans gücünü en yüksek düzeylerde tutmaktadır. Biz buna, „dynamic trading“ diyoruz. 

Faaliyet alanımız

Faaliyetimiz uluslararası çapta, konumuz ise dünyaca ün yapmış imalatçıların kullanılmış matbaa ve mücellit makinelerinin ticareti. Bu gerek satıcı, gerekse alıcı için hassasiyet ve sorumluluk bilinci, know-how ve deneyim gerektiren bir iş. Ve biz diyoruz ki, yatırım ve siparişlerinizin en verimli şekilde sonuçlanmasını sağlayacak olanak ve yetenekler bizdedir. Stok bölümümüz ve uluslararası alım satım piyasasındaki direkt bağlantılarımız, şahsi ilişkilerimiz sayesinde en istisnai dilekleri bile gerçeklestirebilecek piyasa potansiyeline sahibiz. Makinelerimizin kalitesi ve performans gücümüz üzerine daha fazla söz sarfetmeğe gerek yok. Uzun yılların kazandırdığı birikim ve deneyimlerle büyüyen ve uzmanlasan şirketimiz, ticari, teknik ve lojistik konularında da her işin üstesinden gelecek kapasiteye sahiptir: 
- Makinelerin teknik muayenesi,
- değer belirleme raporu,
- makine sökümü,
- paketleme ve konservasyon,
- ara sürelerde depolama, yükleme ve nakliye,
- iş mahalline montajı,
- temizlik işleri, boyama,
- kısmi yenilemeler ve yedek parça temini,
- makine işçilerinin eğitimi ve
- finansmanda yardım..


Dileklerinizi, soru ve sorunlarınızı bize iletiniz, aralıksız hizmetinizdeyiz!

Neden biz? Size şöyle de diyebilirdik: „Bize güvenin, bizde emin ellerdesiniz!“ Fakat biz yalnız kullanılmış matbaa makineleri temin eden bir şirket değiliz. Hedefimiz, dileklerinizi tam olarak yerine getirmek ve alım satım işini, bürokratik işlemleri asgariye indirgeyerek en efektif şekilde gerçekleştirmek. Hem de en kısa zamanda. Planlarınızın seri ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini, kendi başarımızın kaynağı olarak görüyoruz. Alım satım müşterilerimiz ve dağıtım ortaklarımıza, arzu ve gereksinimlerine tamamen uyan çözümler sunuyoruz. Deneyimlerimiz, bilgi birikimimiz ve performans gücü yüksek ekibimiz her sorununuza çözüm getirecek ve her arzunuzu tatmin edecek düzeyde! „Dynamic trading“ ile neyin kastedildiğini anlamak için şu konulardaki performanslarımızı sıralamak yeterli olacaktır:


İş birlikteliyimiz 

Sizleri memnun etmek ana hedefimiz olduğu için, çalışmalarımızın odak noktasını her zaman özel durumunuz ve dilekleriniz oluşturmakta. Bu branşla ilgili bilgi birikimimiz ve deneyimlerimiz sayesinde, bütün ihtiyaçlarınıza karşılık verecek bir servis sunuyoruz sizlere. En kaliteli performanstan yararlanabilmeniz için hizmetlerimizi sizlere, endüstri sektöründen özenle seçtiğimiz, işinin ehli iş arkadaslarımızın bilgi ve deneyimlerini biraraya getirerek sunmaktayız.


Makine piyasası

Makineleri biz tanıyoruz. Müşterilerimizin de neler istediğini biliyoruz! Seçkin dağıtım ortaklarımızla birlikte piyasadaki gelişmeleri de aralıksız izliyoruz. Bizim için uzak yer yok: ister Köln olsun, ister İstanbul, New York ya da Şanghay - biz bizzat ve devamlı oradayız!


Veri bankamız 

Planlarınızın gerçekleşmesinde size destek olabilmek için, uzun çalışmalar sonucunda, bir eşine daha rastlayamayacağınız bir veri bankası sistemi geliştirdik. Ticari işler ve işlemlerin tümü için, halen mevcut her türlü iletişim kanalını kullanmaktayız. Bu uygulamamız doğrudan ve çift yönlü olarak internete ve extranet servisimize bağlı bulunmaktadır. Bu servislerimiz sayesinde herhangi bir makineye dair alım satım olasılıkları ve ticari ve teknik ayrıntılar, dünyanın her tarafından müşterilerimizin bilgisine hemen takdim edilmektedir. Bundan öte müşterilerimize ve çalışma ortaklarımıza www.aribas.com adresiyle, bu kapsamlı bilgi arşivine doğrudan ulaşma ve pazarlama faaliyetlerine aktif olarak iştirak etme olanağını sağlamaktayız. Buyurun bir kez deneyin! Dynamic trading için www.aribas.com.